Sosyal Medyada Biz}

Sıklıkla Sorduklarınız

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Aşağıdakilerden farklı sorularınızı iletişim formumuz üzerinden bize iletebilir, robot@robotokulu.com hesabına e-posta göndererek sorabilirsiniz.
Eğitim ne kadar sürüyor?
Başlangıç eğitimi 8 saat sürüyor. İsteyenler birinci seviye (12 saat), ikinci seviye (8 saat) ve ücüncü seviye (8 saat) temel robot eğitimlerine devam ederek daha fazlasını öğrenebilir!
Eğitimlere katılmak için önceden bilmem gerekenler var mı?
Hayır, temel robot eğitimleri 7'den 77'ye her yaştan ve farklı eğitim seviyelerindeki kişilerin katılımına uygundur ve ön bilgi gerektirmez.
Eğitim grupları farklı yaş ve profilden mi oluşuyor?
Ön başvurunuz sırasında belirtmiş olduğunuz yaşınız, eğitiminiz gibi bilgileriniz ile özel mesaj alanındaki tercihlerinizi dikkate alarak gruplar oluşturuyoruz. Ön başvurunuzu bu değerlendirme sonucunda kabul ederek eğitimlere katılım daveti gönderiyoruz.
Eğitimlerde robot programlamayı da öğrenecek miyim?
Evet, TROBY için özel olarak geliştirilmiş yazılım sayesinde sembollerle en kolay şekilde robotunuzu programlamayı öğreneceksiniz.
TROBY dışındaki ürünler için de eğitim veriyor musunuz?
Evet veriyoruz ancak TROBY ile robot dünyasına giriş yapmanız daha kolay, hızlı ve eğlencelidir. Farklı ürünlerle eğitim talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Belirtilen adres dışında başka eğitim yerleriniz var mı?
Evet bir çok farklı adreslerde eğitim verdik. Başvurular arasında bir bölge de yoğunluk oluştuğunda o bölgeye en yakın anlaşmalı olduğumuz kurumun eğitim salonlarında eğitim veriyoruz. Grup halinde başvuru yapmanız ve uygun ortam sağlamanız halinde kendi ortamınızda da eğitim talep edebilirsiniz.
Eğitimler için set almak mecburi mi?
Ücretsiz eğitimler marketimizden TROBY v.1 Robot Eğitim seti alan en az 10 kişilik gruplara verilmektedir. Kendinize ait bir setiniz olduğunda, hem eğitim için ücret ödemez, hemde kendi robotunuzu eğitim saatleri dışında da geliştirmeye devam edebilirsiniz, özgün projeler üretebilirsiniz. Ücretli eğitimlerde RobotOkulu tarafından temin edilecek setleri kullanabilir, eğitim sonunda teslim edebilsiniz. Ücretli eğitimler için lütfen RobotOkulu Market'i ziyaret ediniz.