Sosyal Medyada Biz}

Sıklıkla Sorduklarınız

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Aşağıdakilerden farklı sorularınızı iletişim formumuz üzerinden bize iletebilir, robot@robotokulu.com hesabına e-posta göndererek sorabilirsiniz.
Eğitim ne kadar sürüyor?
Eğitimin her kuru 8 saat sürüyor. İsteyenler birinci kuru (8 saat) tamamladıktan sonra ikinci kura (8 saat) devam ederek daha fazlasını öğrenebilir!
Eğitimlere katılmak için önceden bilmem gerekenler var mı?
Hayır, temel robot eğitimleri 7'den 77'ye her yaştan ve farklı eğitim seviyelerindeki kişilerin katılımına uygundur ve ön bilgi gerektirmez.
Eğitim grupları farklı yaş ve profilden mi oluşuyor?
Ön başvurunuz sırasında belirtmiş olduğunuz yaşınız, eğitiminiz gibi bilgileriniz ile özel mesaj alanındaki tercihlerinizi dikkate alarak gruplar oluşturuyoruz. Ön başvurunuzu bu değerlendirme sonucunda kabul ederek eğitimlere katılım daveti gönderiyoruz.
Eğitimlerde robot programlamayı da öğrenecek miyim?
Evet, çok zorlanmadan blok kodlama yöntemi ile robotunuzu programlamayı öğreneceksiniz.
TROBY dışındaki ürünler için de eğitim veriyor musunuz?
Evet veriyoruz ancak TROBY ile robot dünyasına giriş yapmanız daha kolay, hızlı ve eğlencelidir. Farklı ürünlerle eğitim talepleriniz için lütfen robot@robotokulu.com hesabı üzerinden iletişime geçiniz.
Belirtilen adres dışında başka eğitim yerleriniz var mı?
Evet bir çok farklı adreslerde eğitim verdik. Başvurular arasında bir bölge de yoğunluk oluştuğunda o bölgeye en yakın anlaşmalı olduğumuz kurumun eğitim salonlarında eğitim veriyoruz. Grup halinde başvuru yapmanız ve uygun ortam sağlamanız halinde kendi ortamınızda da eğitim talep edebilirsiniz.
Eğitimler için malzeme kiti almak mecburi mi?
Eğitimler TROBY Robot Eğitim ve Geliştirme Kiti içindeki malzemeler ile pratiğe yönelik olarak verilmektedir. Satın alacağınız malzemelerle eğitim sonrası kendi başınıza birçok farklı proje gerçekleştirebilirsiniz. Gerektiğinde satın alacağınız ilave malzemelerle, hayalinizdeki özgün robotları geliştirebilirsiniz.