Sosyal Medyada Biz}

Sıklıkla Sorduklarınız

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN
Aşağıdakilerden farklı sorularınızı iletişim formumuz üzerinden bize iletebilir, robot@robotokulu.com hesabına e-posta göndererek sorabilirsiniz.
Eğitim ne kadar sürüyor?
Eğitimin her kuru 4 saat sürüyor. İlk kuru tamamladığınızda, devam etmek isterseniz sonraki kurlara devam ederek daha fazlasını öğrenebilirsiniz.
Eğitimlere katılmak için önceden bilmem gerekenler var mı?
Hayır, temel robot eğitimleri 7'den 77'ye her yaştan ve farklı eğitim seviyelerindeki kişilerin katılımına uygundur ve ön bilgi gerektirmez.
Eğitim grupları farklı yaş ve profilden mi oluşuyor?
Ön başvurunuz sırasında belirtmiş olduğunuz yaşınız, eğitiminiz gibi bilgileriniz ile özel mesaj alanındaki tercihlerinizi dikkate alarak gruplar oluşturuyoruz.
TROBY dışındaki ürünler için de eğitim veriyor musunuz?
Evet veriyoruz ancak TROBY ile robot dünyasına giriş yapmanız daha kolay, hızlı ve eğlencelidir. Farklı ürünlerle eğitim talepleriniz için lütfen robot@robotokulu.com hesabı üzerinden iletişime geçiniz.
Belirtilen adres dışında başka eğitim yerleriniz var mı?
Evet var. Başvurular bir bölgede yoğunlaştığında o bölgeye en yakın anlaşmalı eğitim kurumunda eğitim yapabiliyoruz. Ağırlıklı olarak iş ortağımız olan eğitim kurumlarına destek sağlıyoruz. Grup halinde başvuru yapmanız ve uygun ortam sağlamanız halinde kendi yerinizde de eğitim talep edebilirsiniz.
Eğitimler için eğitim kiti satın almak mecburi mi?
Eğitimde kit içerisindeki malzemeleri ve kişisel bilgisayarınızı kullanmanız gerekecek. Kitleri kiralayabilirsiniz ancak satın aldığınızda, eğitim sonrasında da kendi başınıza birçok farklı uygulama yapabilir, hayalinizdeki özgün robotları geliştirebilirsiniz.